הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
מעסים, פורטל המעסים שלי
בטעינה...
שלום ותודה שבחרתם בנו
פעלו לפי הוראות המערכת שלב אחר שלב עד להעלאת מודעתכם לאוויר.
זקוקים לעזרה נשמח לתת מענה בשעות הפעילות
אנו מאחלים לכם בהצלחה והנאה משימוש באתר.
בחרו חבילת פרסום
אנא בחר חבילה רצויה, שדה חובה
חבילה בסיסית ל 30 יום
₪499
חבילה בסיסית ללא התחייבות מתמשכת תשלום חד פעמי ושאינו מתחדש.
חבילת כסף 3 חודשים
₪449
*מודעה מקודמת באתר ע״פ הקלקות וביקוש *הדגשת באנר העסק שלכם ובמיקום גבוה *קוביית העסק שלכם תוצג בתחומים לבחירתכם *דף עסק ייחודי ודינמי, נקי מפרסומות. המחיר לחודש למשך שלושה חודשים עד 3 תש׳ ללא ריבית
חבילת זהב 6 חודשים
₪399
*מודעה מקודמת באתר ע״פ הקלקות וביקוש. *קוביית העסק שלכם תוצג בעיר והמחוז שלכם *דף העסק שלכם יקבל חשיפה גדולה באתר. *דף עסק ייחודי ודינמי, נקי מפרסומות. המחיר לחודש למשך שישה חודשים עד 6 תש׳ ללא ריבית.
חבילת פלטינום לשנה
₪299
*מודעה מקודמת ע"פ הקלקות וביקוש *פרסום ברשתות החברתיות *באנר מעוצב, מודגש וצבעוני אשר יקודם בכל האתר *דף עסק ייחודי ודינמי, נקי מפרסומות. בתום תקופת השנה 3 חודשים נוספים במתנה. *בחבילה זו תקבלו את הפרסום המשתלם ביותר. המחיר לחודש למשך שנה עד 12 תשלומים.
פרטי העסק
אנא מלא את כל השדות כראוי, שדה חובה
להסתיר כתובת המייל.
מינימום 8 תווים, באנגלית ומספרים בלבד.
ערים נוספות בהן אתם נותנים שירותניתן לבחור עד 5 ערים
תיאור
שעות פעילות
-
החל על ימים א'-ה'
-
-
-
-
-
-
סוגי טיפולים
חובה לבחור מנימום סוג טיפול אחד
תוספות מיוחדות
מחירון טיפולים
הוסף טיפול
סוגי טיפולים
טיפול בקליניקה
בקליניקה
טיפול בבית הלקוח
בבית הלקוח
מאפיינים נוספים ניתן להזין עד 5 שדות
הוסף מאפיין
מאפיינים עליכם ועל העסק
העלאת תמונות
התמונות חייבות לשקול פחות מ 10MB
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
אישור תקנון ושלח
חובה לאשר את התקנון
 תקנון גולשים ומפרסמים
תנאי שימוש
 
ברוכים הבאים לאתר www.meassim.co.il  (להלן: "האתר"), האתר מופעל על ידי ״מעסים״, עוסק פטור  032249088  (להלן: " מפעיל האתר").
תנאי שימוש אלה (להלן : "התנאים ו/או תנאי השימוש") מגדירים את הזכויות והחובות בעת השימוש באתר, נא קראו תנאים אלה בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילת האתר. 
השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים אלה.
התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והן מתייחסים כמובן גם לנשים.
תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מכשיר תקשורת (כדוגמת טלפון  סלולארי, מחשב כף יד וכו'). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
כללי
 1. בכפוף לתנאי השימוש, המונח "משתמש" משמעו כל אדם אשר עושה שימוש באתר זו בכל דרך וצורה שהיא, למעט בתי עסק המפרסמים באתר (להלן: "המשתמש").
 2. "בתי עסק" : כל בית עסק ו/או מעסה הינו מפרסם את שירותיו באתר ( להלן: "בית העסק/בתי העסק").
 3. ככל ואינך מסכים לתנאי מתנאי השימוש, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 4. הוראות תנאי השימוש גוברות על כל האמור באתר.
 5. תקנון זה מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.
 6. המשתמש מתחייב לעשות שימוש באתר בכפוף לתנאי השימוש ומצהיר כי הוא יודע שהאתר וכל המובא בו אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או תחליף לכל ייעוץ מכל סוג שהוא.
 7. מפעיל האתר זוקף לזכותו את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת למשתמשים בו ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של תנאי השימוש תְּחוּלָתָם .
 8. כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות בלבד ולא ישמשו בפרשנות תנאי השימוש.
 9. האתר מציג ומפרסם בעלי עסקים אשר מציעים שירותים בתחום העיסוי, הטיפול והספא וזאת לצורך פרסומם והתקשרותם עם לקוחות פוטנציאליים. 
 
מדיניות פרטיות
 1. מפעיל האתר מכבד את פרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהוא מנהל ומפעיל, תנאי תקנון זה מהווה בין היתר את מדיניותו של מפעיל האתר ביחס להגנת הפרטיות באתרים, והוא מתחייב כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.
 2. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי מפעיל האתר ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמש מפעיל האתר במידע, הנמסר לו על-ידי המשתמשים באתרים או הנאסף על-ידו בעת השימוש באתרים.
 
התכנים באתר
 1. האתר יכלול בתוכו בין היתר מדריכים, טקסטים, תמונות,  ומידע נוסף (להלן: "התכנים").
 2. התכנים מוצעים למשתמש הם לשימוש אישי ושאינו מסחרי ובהיקף המותר על-פי כללי השימוש ההוגן לפי דין.
 3. המידע אודות השירותים  באתר הינו תיאור תמציתי בלבד ומשכך אין מפעיל האתר נושא באחריות באשר להתאמה מושלמת של המידע המוצג לשירותים ו/או למוצרים.
 4. מפעיל האתר יעשה כמיטב יכולתו להקנות למשתמש את הידע המקצועי, אך אינו מתחייב ואינו יכול להתחייב לתוצאות  כלשהן.
 
השירותים המוצעים באתר ותהליך ביצוע הזמנה דרך האתר
 1. השירות משמש מנוע חיפוש ופרסום לבתי עסק שונים בתחום העיסויים.
 2. ניתן למצוא באתר תכנים ומידע אודות בתי העסק, תוך שימוש באפשרויות וחתכי החיפוש המתקדמים שמציע האתר.
 3. השירות למשתמש ניתן ללא כל תשלום ו/או עלות מצדו.
 4. באתר יופיעו פרטי הקשר של בתי העסק והתקשרות המשתמש עם בתי העסק תעשה ע"י המשתמש באופן עצמאי שלא דרך האתר.
 5. ביצוע עסקה ו/או התקשרות עם בית העסק הינה בין המשתמש לבית העסק בלבד וכל פנייה בנוגע לשירותיו תתבצע ישירות מול בית העסק.
 6. על הלקוח לדווח לבית העסק על מצבו הרפואי טרם הטיפול ולמפעילי האתר לא תהה כל אחריות או התערבות על נושא בריאות הלקוח.
 7. מובהר בזאת, כי בתי העסק המפרסמים באתר, יהיו רשאים  לעדכן את מחירי השירותים באתר מפעם לפעם ולפי שיקול דעתם הבלעדי בעזרת שם משתמש וסיסמה אשר סופקו להם בהרשמה ובתנאי שאישרו זאת ע"י אימייל שישלח במעמד ההרשמה.
 
הגבלת אחריות מצד מפעיל האתר
 1. האתר הינו פלטפורמת פרסום לבתי עסק בתחום העיסויים מפעיל האתר אינו אחראי לכל התקשרות בין בתי העסק המפרסמים בו לבין  המשתמשים השונים.
 2. כמו כן ההתקשרות מול בתי העסק הינה באחריות המשתמש בלבד, על המשתמש לבדוק את תנאי העסקה אותה הוא מבצע עם בתי העסק המפורסמים באתר, כל פנייה בנוגע לטיב השירותים אותם נותן בית עסק המפרסם באתר תעשה ישירות לבית העסק, לרבות תלונות על הטרדות מיניות לפי חוק איסור הטרדה מינית וכו' . מפעיל האתר לא יהיה אחראי והמשתמש מוותר על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בנוגע לטיב השירותים של בתי העסק המפרסמים באתר.
 3. למפעיל האתר לא תהה אחריות למצגים ו/או להנחות ו/או לאמיתות התכנים ו/או המבצעים אשר מציגים בתי העסק המפורסמים באתר ולמשתמש לא תהיה כל טענה למפעיל האתר בעניין זה.
 4. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעיל האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג'.
 5. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר ו/או בגין השירותים אשר יינתנו ע"י בית העסק, לרבות נזק ממוני ו/או נזק כספי ו/או נזק בריאות ו/או נפשי ו/או כל נזק אחר.
 6. על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעיל האתר ולהתריע בפניו על כך, לאחר מכן מפעיל האתר יבדוק את הנושא וייתכן כי יסיר את התוכן במידה ויראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעיל האתר ויודגש כי מפעיל האתר איננו אחראי ולא יהיה אחראי לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
 7. מפעיל האתר לא יהיה אחראי להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
 8. האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
 9. האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
 10. מפעיל האתר לא יישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
 11. המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעיל האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.
 12. מפעיל האתר בודק את התכנים שהוא מעלה לאתר, ועושה את מירב המאמצים על מנת להקפיד על איכותם ועל איכות התוכן המופיע בהם, עם זאת, מפעיל האתר אינו יכול להתחייב כי כלל התכנים יתאימו במלואם או יספקו במלואם את ציפיות המשתמש, ו\או כי לא תהיה בהם טעות כלשהי (בין טכנית ובין באשר לתוכן המוצג), ו\או כי יתאימו באופן מוחלט לערכיו של כל משתמש, משכך, מפעיל האתר ו\או מי מטעמו לא יהיו אחראים, ולא יישאו, במישרין או בעקיפין, בכל נזק, ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, כספי או אחר, שנגרם למשתמש\רוכש או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה מצפייה ו\או הסתמכות על תכנים שמופיעים באתר.
אבטחת מידע באתר
 1. מפעיל האתר דואג לכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. על אף  מאמצי אבטחת המידע לא קיימת ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר.
 2. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או לשרתיו. המשתמש מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.
מאגרי מידע ושימוש במידע ע"י מפעיל האתר
 1. מפעיל האתר רשאי לשמור במאגריו מידע שנמסר באמצעות המשתמש.
 2. הנתונים שייאספו יישמרו במאגר המידע של מפעילת האתר ובאחריותו.
 3. מפעיל האתר מספק לכל מפרסם מספר טלפון וירטואלי על מנת שידעו כי הפנייה למספר שקיבל הגיעה מאתר "מעסים" ועל מנת למדוד במערכת אחורית את כמות השיחות, שעת השיחות, תאריכן ופרטים על המתקשר כגון מספר טלפון בלבד. כמו כן שיחות אילו מוקלטות ונשמרות במאגרי החברה לצורך אימות משפטי או אחר. שירות המספר הוירטואלי אינו כרוך בתשלום נוסף.
 4. מפעיל האתר עושה כל שניתן על מנת לשמור על פרטיותו של המשתמש, לרבות שימוש באבטחת מידע ובכל הכלים העומדים לשמירה על ביטחון וסודיות.
 5. מפעיל האתר יהא רשאי לעשות שימוש במידע בכפוף למדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין.
 6. השימוש במידע שנאסף ייעשה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידי המשתמש לרבות לצורך הטיפול בהזמנות לרכישת השירותים באתר, ולרבות ועל מנת: לאפשר להשתמש בשירותים שונים באתר ,לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, לשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים, לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתרים - לרבות פרסום מידע ותכנים וכדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות של המשתמש ולצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים.
 
דיוור ישיר אלקטרוני
 1. ייתכן כי בכוונת מפעיל האתר לשלוח אל לקוחותיו מזמן לזמן בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיו וכן מידע שיווקי ופרסומי.
 2. המשתמש מצהיר בזאת כי הוא מודע ומסכים לכך שעם הרשמתו לאתר יישלח אליו חומר שיווקי, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו ע"י הודעה בצור קשר או לאימייל החברה info@meassim.co.il.
 3. המשתמש מסכים בזאת ומאשר כי לא תהיה לו כל תביעה או טענה כלפי האתר בגין שימוש בפרטיו בהתאם לאמור לעיל.
 
מסירת מידע לצד שלישי
 1. על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או ולמחוק במידת הצורך.
 2. מפעיל האתר לא יעביר לצדדים שלישיים את פרטי המשתמש האישיים והמידע שנאסף על פעילותו באתר אלא במקרים המפורטים להלן:
 • במקרה של הפרת תנאי השימוש באתר.
 • אם תבוצע באתרים, פעולות שבניגוד לחוק ולכל דין.
 • אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי המשתמש או המידע אודותיו לצד שלישי.
 1. במידה ומפעיל האתר ימכור או יעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתרים לתאגיד כלשהו - וכן במקרה שיתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי המשתמש את הוראות מדיניות פרטיות זו.
 
קניין רוחני באתר
 1. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות זכויות היוצרים, זכויות ההפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, אשר כוללים בין היתר את  עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
 2. אין בעצם הכניסה לאתר או ברכישה של תכנים בו כדי להעניק רישיון ו\או זכות כלשהם בתכולת האתר ו\או בחלק ממנו ו\או בקוד האתר ו\או בתכנים.
 3. אין להעתיק ו/או לשכפל באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא,  ו\או לפרסם ו\או לשדר ו\או להקרין פומבית ו\או להשמיע פומבית ו\או ליצור עבודות נגזרות, ו\או להקצות ו\או  למסור כרישיון ו\או לעשות כל שימוש מסחרי בחלק כלשהו באתר ו\או בתכנים, במישרין או בעקיפין, לרבות בדרך של חיבור לציוד קליטה אחר (פיזי, אלחוטי, או בדרך אחרת), ובין בכל דרך אחרת בלי הסכמה בכתב ומראש מצד מפעיל האתר, חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה ממפעיל האתר.
 4. האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
 5. המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
 6. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
 7. כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעיל האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעיל האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.
 8. כמו כן יובהר ישנם תכנים אשר אינם שייכים בהכרח למפעיל האתר אלא ניתן למפעיל האתר רשות לבצע שימוש מסחרי בדרך של רישיון כדין.
 9. כל ס' בהקשר של קניין רוחני כפי שהובא לעיל יחול ויהיה תקף אף לגבי תכנים אלו.
 
פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר
 1. מפעיל האתר או מי מטעמו לא יישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעיל האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
 2. ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
 3. אין מפעיל האתר מתחייב כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
 4. קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעיל האתר לא יישא בכל אחריות בקשר לכך.
 5. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינו אחראי לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
 6. כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעיל האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
 7. מפעיל האתר יהיה רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכול, לפי שיקול דעתו המוחלט.
 8. אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
 9. מבלי לגרוע מן האמור, מפעיל האתר אינו אחראי לכל נזק - עקיף או ישיר - שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.
 
הפסקת שימוש ושיפוי
 1. מפעיל האתר רשאי, לפי שיקול דעתו, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
 2. במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, יהא מפעיל האתר, לפי שיקול דעתו, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לו אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
 3. המשתמש ישפה את מפעיל האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעיל האתר ו/או למי מטעמו על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
 4. מפעיל האתר אינו מתחייב כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי.
 5. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת מפעיל האתר, לרבות תקלות תקשורת ומחשוב ואירועי כוח עליון יעכבו ו/או ימנעו את קיום העסקה באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצר נשוא העסקה במועדים שנקבעו, ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים ו/או אגרות ו/או תשלומים אחרים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאי מפעיל האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ובמקרים כאמור יחויב המפרסם יחסית וההפרש יוחזר אל כרטיס האשראי של המשתמש בגין העסקה בכפוף להוראות כל דין, וזאת כסעד בלעדי שלו בקשר עם מקרים כאמור.
 
המחאת זכויות וחובות
 1. מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעיל האתר רשאי להמחאות את התחייבויותיו  ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתו הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
 2. במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.
 
שימושים אסורים
 1. המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
 2. המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
 3. המשתמש אינו רשאי להמחאות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של מפעיל האתר. מפעיל האתר מודיע בזאת כי מדיניותו היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא יאשר בקשת לקוחות לעשות כך.
 4. רשאי לבצע רכישה כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי על שמו ובתוקף אשר הונפק עבורו כחוק מאחת מחברות האשראי בישראל.
 5. בתהליך הרכישה תתבקשו לספק את הפרטים בדף למפרסם. שם מלא.כתובת,,מספר זהות,כתובת דואר אלקטרוני,טלפון ורטבים על העסק. ללא מסירת כל הפרטים לא תושלם רכישת מודעת הפרסום והעסקה לא תצא לפועל.
 6. מבלי לפגוע באמור לעיל, המודעה תפורסם ותופיע באתר רק לאחר אישור חברת האשראי.
 7. לתשומת לבכם! מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ע״פ חוק.
 8. במקרה שכזה ,חברת מעסים שומרת לעצמה הזכות לבטל המודעה ואף לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מגישי פרטים כוזבים. 
 
 
תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
כללי
 1. בכפוף לתנאי השימוש, המונח "בית עסק" משמעו כל בית עסק המפרסם את עצמו באתר ועושה שימוש בשירותי הפרסום אותם מעניק האתר (להלן: "בית העסק").
 2. ככל ואינך מסכים לתנאי מתנאי השימוש, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 3. תנאים אלו  יהיו מחייבים ויפעלו לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג אחר שלהם.
 4. האתר מציג ומפרסם בעלי עסקים אשר מציעים שירותי עיסוי וזאת לצורך פרסומם והתקשרותם עם לקוחות פוטנציאליים.  
 1. השירותים המוצעים באתר:
 1. השירות משמש מנוע חיפוש ומדריך לבתי עסק ומעסים בתחום העיסויים. 
 2. ניתן למצוא באתר תכנים ומידע אודות בתי העסק תוך שימוש באפשרויות וחתכי החיפוש המתקדמים שמציע האתר.
 3. למפעיל האתר שמור שיקול הדעת הבלעדי להחליט אילו תכנים ומידע יוצגו באתר, משך הזמן בהם יוצגו, מה יהיה מיקומם ועיצובם וכל עניין אחר הקשור בהם ובכלל זאת להסיר כל תוכן מהשירות לפי שיקול דעתו הבלעדי. 
 4. האתר נועד למעסים מקצועיים. האתר אינו נועד לשימוש ופרסום שירותי מין כלשהם.
 5. על מנת לרכוש שירותי פרסום באתר , נדרש להירשם לאתר ולמסור פרטים כגון: שם משתמש וסיסמא, שם מלא, שם עסק, סוג העסק (עוסק פטור, מורשה או חברה), מספר עסק/ח.פ.,  מייל, מספר טלפון/נייד, סיסמה, כתובת העסק.
הגבלת אחריות מצד מפעיל האתר
 1. האתר הינו פלטפורמת פרסום לבתי עסק וכמו כן מאפשר למשתמש לבצע חיפוש של בתי העסק מפעיל האתר אינו אחראי לכל התקשרות בין בתי העסק המפרסמים בו לבין  בתי העסק השונים.
 2. כל פנייה בנוגע לשירותים אותם נותן בית עסק המפרסם באתר תעשה ישירות לבית העסק, 
 3. מפעיל האתר לא יהיה אחריות למצגים ו/או להנחות ו/או לאמיתות התכנים ו/או המבצעים אשר מציגים בתי העסק המפורסמים באתר.
 4. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שלא יהיה  אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר ו/או בגין השירותים אשר יינתנו ע"י בית העסק, לרבות נזק ממוני ו/או נזק כספי ו/או נזק בריאות ו/או נפשי ו/או כל נזק אחר והאחריות הינה של בית העסק בלבד.
 5. במידה ותוגש תביעה ו/או כל נזק אשר ייגרם למפעיל האתר בעקבות התנהלותו בקשר לשירותים המוצעים על ידו ללקוחות האתר, בית העסק ישפה את מפעיל האתר , לרבות כל הוצאה, משפטית או אחרת שתהיה לו  בעניין זה. 
 6. מפעיל האתר אינו מבטיח ו/או אינו יכול להבטיח תוצאות ו/או עסקאות מהפרסום באתר. 
 
שירותים בתשלום, רכישה ושימוש באתר וביטול עסקה והחזרים כספיים
 1. האתר מציע לבתי העסק מגוון חבילות פרסום, אשר מפורטות היטב באזור של המפרסמים באתר. 
 2. כל בית עסק יקבל דף עסקי שבתוכו הוא יכול להעלות תמונות, סרטונים,  מידע אודות העסק והשירותים ו/או המוצרים בו , שעות פעילות של העסק , מפה , מיקום , עדכוני מבצעים וקופונים ותפריטים.
 3. בית העסק ישלח למפעיל האתר את התוכן ואת החומרים שברצונו להעלות ומפעיל האתר הוא זה אשר יעלה אותם לעמוד העסקי של בית העסק. 
 4. ניתן יהיה לשלם על הפרסום בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית.
 5. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק ו/או לשנות את דרך התשלומים באתר לפי שיקול דעתו הבלעדי ובכל עת כפי שיראה לו.
 6. יודגש כי פרטי כרטיס האשראי יהיו מצויים ו/או יישמרו ע"י מפעיל האתר וזאת אך ורק לצורך המשך חיוב בית העסק בעסקה אשר חודשה ע"י בית העסק. 
 7. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק ו/או לשנות את דרך התשלומים באתר לפי שיקול דעתו הבלעדי ובכל עת כפי שיראה לו.
 8. בית העסק  מצהיר בזאת שהפרטים שהוא מוסר לאתר או עושה בהם שימוש במסגרת האתר הינם פרטים נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים . חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים של אחר. 
 9. מדניות החזר כספי:
  חברת מעסים מספקת שירותי פרסום, שיווק , אחסנה, קידום המפרסמים וחשיפתם באתר בלבד. (במקרים מסויימים גם ברשתות החברתיות) על כך המפרסם מצהיר בפני חברת "מעסים" שברגע העלאת מודעה לאוויר או כל צורת פרסום אחרת באתר ואשר בוצע עבורם תשלום הוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בנוגע לאיכות שירותי הפרסום והקידום שבאתר לרבות על בקשה להחזר כספי,ביטול מודעה או הקפאת מודעה.
 10. במקרים של ביטול מודעה או כל צורת פרסום אחרת באתר מעסים לא ניתן יהיה בשום אופן להעביר זכויות פרסום אילו ממפרסם אחד למפרסם אחר.
           תכנים המפורסמים באתר ע"י בתי העסק
 1. חלק מתכני האתר הנשלחים למפעיל האתר על מנת שיעלה אותם,  , מסירת תכנים לפרסום בשירות אינה מקנה למשתמש זכות לדרוש שהתכנים יפורסמו או יוסיפו להתפרסם.
 2. ייתכן כי תכנים יהיו כפופים לבדיקה ראשונית של מפעיל האתר. עצם העלאת התכנים אינו מחייב את מפעיל האתר לפרסם את התוכן.
 3. בעת העלאת תכנים לאתר חלה על בית העסק האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום.
 4. בית העסק מצהיר כי בתכנים אשר הוא מעלה לאתר, זכויות הקניין הרוחני בהם מסורות לו ו/או שניתנה לו רשות לעשות בהם שימוש והוא האחראי הבלעדי לכל נזק או דרישה אשר ייגרמו למפעיל האתר בשל פרסום תכנים אלו, מפעיל האתר לא יהיה אחראי ולא תהיה לבית העסק כל טענה בשל כך למפעיל האתר. 
קניין רוחני באתר
 1. אין להעתיק ו/או לשכפל באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים המוצגים באתר , למעט תכנים המפורסמים ע"י בית העסק עצמו, בכל אמצעי ומדיה שהיא,  ו\או לפרסם ו\או לשדר ו\או להקרין פומבית ו\או להשמיע פומבית ו\או ליצור עבודות נגזרות, ו\או להקצות ו\או למסור כרישיון ו\או לעשות כל שימוש מסחרי בחלק כלשהו באתר ו\או בתכנים, במישרין או בעקיפין, לרבות בדרך של חיבור לציוד קליטה אחר (פיזי, אלחוטי, או בדרך אחרת), ובין בכל דרך אחרת.
 2. בית העסק מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר ו/או של בתי העסק המפרסמים בו, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
מדיניות פרטיות
 1. מפעיל האתר מכבד את פרטיות בתי העסק באתר האינטרנט שהוא מנהל ומפעיל, תנאי תקנון זה מהווה בין היתר את מדיניותו של מפעיל האתר ביחס להגנת הפרטיות באתרים, והוא מתחייב כלפי בית העסק לקיים מדיניות זו. 
 2. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי מפעיל האתר ביחס לפרטיות בתי העסק באתר, וכיצד משתמש מפעיל האתר במידע, הנמסר לו על-ידי בתי העסק באתרים או הנאסף על-ידו בעת השימוש באתרים.
אבטחת מידע באתר
 1. מפעיל האתר דואג לכבד את פרטיות בתי העסק ומפעיל מערכות אבטחה לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. על אף  מאמצי אבטחת המידע לא קיימת ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר.
 2. בית העסק מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או לשרתיו. בית העסק מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.
מאגרי מידע ושימוש במידע ע"י מפעיל האתר
 1. מפעיל האתר רשאי לשמור במאגריו מידע שנמסר באמצעות בית העסק.
 2. הנתונים שייאספו יישמרו במאגר המידע של מפעילת האתר ובאחריותו.
 3. מפעיל האתר עושה כל שניתן על מנת לשמור על פרטיותו של בית העסק, לרבות שימוש באבטחת מידע ובכל הכלים העומדים לשמירה על ביטחון וסודיות.
 4.  מפעיל האתר יהא רשאי לעשות שימוש במידע בכפוף למדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין.
 5. השימוש במידע שנאסף ייעשה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידי בית העסק לרבות לצורך הטיפול בהזמנות לרכישת השירותים באתר, ולרבות ועל מנת: לאפשר להשתמש בשירותים שונים באתר ,לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, לשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים, לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתרים - לרבות פרסום מידע ותכנים וכדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות של בית העסק ולצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. 
דיוור ישיר אלקטרוני
 1. ייתכן כי בכוונת מפעיל האתר לשלוח אליך מזמן לזמן בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיו וכן מידע שיווקי ופרסומי. 
 2. בית העסק מצהיר בזאת כי הוא מודע ומסכים לכך שעם הרשמתו לאתר יישלח אליו חומר שיווקי, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו .
 3. בית העסק מסכים בזאת ומאשר כי לא תהיה לו כל תביעה או טענה כלפי האתר בגין שימוש בפרטיו בהתאם לאמור לעיל.
מסירת מידע לצד שלישי
 1. על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או ולמחוק במידת הצורך.
 2. מפעיל האתר לא יעביר לצדדים שלישיים את פרטי בית העסק האישיים והמידע שנאסף על פעילותו באתר אלא במקרים המפורטים להלן:
 • במקרה של הפרת תנאי השימוש באתר.
 • אם תבוצע באתרים, פעולות שבניגוד לחוק ולכל דין.
 • אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי בית העסק או המידע אודותיו לצד שלישי.
 1. במידה ומפעיל האתר ימכור או יעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתרים לתאגיד כלשהו - וכן במקרה שיתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי בית העסק את הוראות מדיניות פרטיות זו.
הפסקת שימוש ושיפוי
 1. מפעיל האתר רשאי, לפי שיקול דעתו, להפסיק פעילותו של כל בית עסק בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
 2. בית עסק ישפה את מפעיל האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעיל האתר ו/או למי מטעמו על ידי בית עסק כתוצאה מכך שבית עסק לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שבית העסק מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של בית עסק, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
 3. מפעיל האתר אינו מתחייב כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי.
 
המחאת זכויות וחובות
 1. מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעיל האתר רשאי להמחאות את התחייבויותיו  ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתו הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מבית עסק, ובלבד שזכויות בית עסק, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות. 
 2. במקרה כנ"ל יועברו פרטי בית עסק שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, ובית עסק מסכים לכך מראש.
 
 
 
 
תקנון מבצע מפרסמים ומשתתפים בהגרלת מכשיר נייד
כללי:
 
 1. meassim.co.il (להלן: "האתר") מכריזה על מבצע עבור מפרסמים חדשים ומחדשים באתר. (להלן "המבצע").
 2. המבצע יפורסם באתר ובכל דרך שהאתר ימצא לנכון.
 3. תנאי המבצע הם כמפורט בתקנון זה.
 4. התקנון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לנשים ולגברים כאחת.
 
זכאות להשתתף במבצע
 
5. זכאי להשתתף במבצע כל מי שעונה על כל הדרישות המצטברות שלהלן:
 1. התקשר עם האתר בין התאריכים: 15/007/2021 ועד 15/009/2021 לרכישת חבילת פרסום שנתית באתר, מסר אמצעי תשלום תקפים לאתר, ושילם את מלוא התמורה מראש עבור תקופת פרסום זו בהתאם לתנאי ההתקשרות עם האתר (להלן: "ההתקשרות")      

   
 2. מי שמסר את פרטיו המדויקים לאתר לצורך ההתקשרות.  

   
 3. מי שלא הפר את תנאי ההתקשרות עם האתר, ולא איים עד ליום זה לבטל את ההתקשרות מכל סיבה שהיא.
 
פרטי המבצע
 
 1. בין כל הזכאים להשתתף במבצע, יוגרל עד ליום 30/12/2021 מכשיר טלפון סלולרי חדש אחד מסוג  256GB iPhone 12  (להלן "הפרס")
 
 1. הזוכה יקבל הודעה על זכייתו אל המייל שמסר בעת ההרשמה ויהיה עליו להתקשר לתאום קבלת הפרס.
 
 1. אם עבורו שבועיים מיום שליחת ההודעה על הזכייה ולא היה מענה ו/או דרישה מטעם הזוכה הפרס יימסר למקום השני שעלה בגורל.
 
 1. הפרס הינו חד פעמי ואינו ניתן להעברה ו/או להמחאה ו/או להסבה מסוג כלשהו לצד ג', אלא אם ניתן לכך אישור מראש מאת האתר על פי שיקול דעתו המוחלט. כל העברה כאמור לעיל, שלא אושרה כאמור, תהיה בטלה מעיקרה, ולא תוכר ע"י האתר.
 
 1. ההגרלה תערך בהתאם לפרטים שהמשתתף מסר לאתר במסגרת ההתקשרות. כל חבילת פרסום שנתית תזכה את הזכאי ליחידת השתתפות אחת בהגרלה.
 
עריכת ההגרלה:
 
 1. ההגרלה לבחירת הזוכה בפרס תערכנה במשרדי האתר, בשעה וביום כפי שיקבע ע"י האתר.
 
 1. תערך הגרלה אחת, אלא אם חל שיבוש בהגרלה או המשתתפים שעלו בגורל אינם עומדים בתנאי הזכאות כמפורט להלן.
 2. במהלך ההגרלה יבחרו באופן אקראי לפי השיטה שתקבע על ידי האתר, 4 משתתפים, העונים על דרישות הזכאות להשתתף בהגרלה.
 
 1. שמות המשתתפים יסומנו בהתאם לסדר בחירתם. תבחן זכאותו של המשתתף הראשון שנבחר ובמידה שהינה קיימת יזכה המשתתף בפרס. היה ויימצא שאינו רשאי להשתתף בהגרלה או נמצאה סיבה לפוסלו, או לא אותר הזוכה תוך 15 יום מיום הפניה הראשונה למספר טלפון שהשאיר או לא הגיע למשרדי האתר במועדים או למקומות שנקבעו על ידה לשם קבלת הפרס, יועבר הפרס לאוחז הבא בסדר הבחירה, וחוזר חלילה. במידה שאף הנבחר הרביעי אינו זכאי להשתתף בהגרלה, יבחרו ארבעה משתפים נוספים בהתאם לפרוצדורה הנקובה לעיל בסעיף זה ויבוצע שוב הליך הבחינה שלעיל.
 
 1. האתר רשאי לפעול לביטול זכייתו של משתתף ולנקוט באמצעים הנדרשים למימוש הפסילה, לרבות, אם יתברר במועד מאוחר לזכייה, כי לא היה זכאי להשתתף בהגרלה, או כי הפר את הסכמיו עם האתר  או איים לבטלם או אם פעל תוך מעשה עבירה או שלא כדין מכל בחינה שהיא ו/או בחוסר תום לב ו/או תוך הפרת התקנון או כל דין ו/או שיעלה חשש כי עקף את כללי המבצע באופן אחר כלשהו  גם אם היה זוכה אף ללא המעשה הנ"ל. 
 
 1. האתר רשאי להתנות את מתן הפרס בהצגת תעודת מזהה הזוכה.
 
 1. האתר יהיה רשאי לעשות שימוש בשמו של הזוכה למטרות שיווקיות ופרסומיות ללא תשלום ברשת האינטרנט לשם פרסום הזכייה.
 
שונות:
 
 1. בחינת תנאי הזכאות במסגרת תקנון מבצע זה לא יהיה בה משום תוקף מחייב ביחס לכל זכות העומדת לאתר ביחס להתקשרויות עימה.
 
 1. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם לזוכה ו/או לכל צד ג' במהלך ו/או לכל צד ג' במהלך ו/או בקשר למימוש הפרס. האתר אינו נושא בכל אחריות לטיב המוצר או לכל קלקול או פגם המצויים בו. המוצר כולל אחריות לשנה מצידו של יבואן הציוד, ויבואן זה אחראי לאחריות המוצר באופן בלעדי.
 
 1. האתר רשאי לשנות את הפרס בכל עת, ובלבד ששווי הפרס החלופי לא יפחת בצורה מהותית משווי הפרס שצוין לעיל.
 
 1. בהשתתפותו בהגרלה מסכים, מאשר ומצהיר המשתתף, כי קרא תקנון זה וכי הוא מקבל עליו את הוראותיו במלואן.
 
 1. האתר הוא  המכריע הסופי בכל עניין הנוגע למבצע ובנוגע לכל שאלה שתתעורר במהלכו ו/או בקשר עמה ובנוגע לכל תקלה ו/או בעיה ו/או כל מצב בלתי צפוי שייווצר במהלך המבצע בין אם צוינו במפורש בתקנון זה ובין אם לאו ולמשתתף לא תהיה כל טענה בשל כך.
 
 1. רשאי האתר לבצע שינויים בתום לב ובמידה הוגנת בהוראות תקנון זה.

* לא זכאים להשתתף בהגרלה עובדי האתר ובני משפחתם.
* מינימום משתתפים בהגרלה 15 מפרסמים ומקסימום ללא הגבלה.
* במידה ולא יהיו מינימום משתתפים הזוכה יקבל בנוסף לחבילת הפרסום שרכש שלושה חודשי פרסום נוספים במתנה, דהיינו 15 חודשי פרסום הכוללים את המתנה.
 
 
שירות לקוחות ויצירת קשר
שירות הלקוחות של האתר יפעל
בימים א'-ה' בין השעות 10:00-16:00
           ימי ו' וערבי חג  10:00-13:00
קבלת פרטים נוספים אודות האתר, אודות השירותים המוצעים על ידו, אודות תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות או בכל שאלה אחרת, הנכם מוזמנים לפנות לשרות הלקוחות של האתר בטלפון בדואר אלקטרוני info@meassim.co.il  
כמו כן ניתן לפנות באתר בצור קשר.
הפנייה תיעשה תוך ציון הפרטים המלאים, והנהלת האתר מבטיחה לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות.