הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
arielnew2024
ariel2024
ariel2024
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
הפרסום מתחיל כאן
Omer
מבצע פיצוץ
חפש

טיפים מיוחדים

טיפ: תמיד טוב לשתות מים והרבה
שתיית מים בכל מצב תמיד הייתה הפתרון לבעיות שונות בגופינו. אנו חייבים לשתות מים ולהרוות את גופנו. שתיית המים שומרת על איזון נכון במערכות הגוף ומניע את הרעלים לצאת דרך הכליות החוצה. מומלץ לשתות מים במהלך היום כמה ליטרים לפחות. שתייה חשובה לפני עיסוי, מסאג', טיפול שיאצו ויתר הטיפולים. לפני ואחרי הטיפול אל תתביישו לבקש מהמעסה כוס מים.
טיפ: מקלחת חמה ומרעננת
אנו ממליצים ליהנות מאמבטיה חמה ונעימה (לא מים רותחים) לאחר העיסוי או טיפול אורתופדי, וזאת על מנת לשפר את יכולת הגוף והתגברות על בעיות,קשיים וחזרה למצב התקין לאחר מתיחת שרירי הגוף בעיסוי. מומלץ לשהות באמבטיה לפחות 20 דקות כדי לשחרר את השרירים.
טיפ: הגוף שלכם מרגיש שונה לאחר עיסוי
ישנם אילו שאחרי עיסוי חשים קצת כאבים קלים שלא היו לפני כן. אל דאגה זו תחושה נורמלית ומוכרת במקרים שעברתם עיסוי רך או מסיבי יותר. בדומה לאימון במכון הכושר לפעמים כאבים אילו לא מורגשים עד יום מחרת העיסוי. הרגשתכם תהיה שהעיסוי לא עזר אך לא כך הדבר כאשר אנו מעסים את גופנו אנו מותחים את השרירים ולכן תחושה זו קיימת. אילו שהולכים למסאג' לעתים רחוקות יכולים לחוש כאבים אך הסירו דאגה מלבכם זה עובר ותחושת השחרור באה מיד לאחר כמה ימים.
טיפ: גופכם זקוק למנוחה
בדומה למכונית שנוסעת הרבה וזקוקה לשמן ודלק היא זקוקה גם למנוחה. כך גם גופנו זקוק למנוחה רבה לאחר העיסוי. תשדלו לא לבצע פעולות המצריכות מתיחת שרירים רבה לאחר העיסוי וזאת לא להעמיס על השרירים לחץ נוסף. תנו לגוף את המנוחה המגיעה לו. לעתים לאחר המסג' אנו חשים עייפות רבה. אל דאגה זו תחושה נורמלית לחלוטין כך מגיב הגוף אז אל תזלזלו בתחושה זו,הקשיבו לגופכם ותנו לו את מבוקשו. העיסוי בא לאזן את גופנו ואת הנפש תאמינו או לא אך עיסוי נכון וטוב משפיע עלינו נפשית לא מעט. כשאומרים שהזמן הוא לא רופא הוא רק מביא הקלה במקרה הזה הזמן הוא הרופא הטוב ביותר שמביא עמו הקלה גדולה. לאחר העיסוי אל תתאמצו לכו לנוח צפו בסרט טוב או הקשיבו למוזיקה מרגיעה. זכרו מנוחה נכונה תביא תוצאות טובות לגופכם.
טיפ: שינוי מצב רוחנו לאחר העיסוי
הרגישים שבניינו לעתים לאחר עיסוי טוב ומשחרר הם בוכים, תחושת האושר וההתרגשות מציפה אותם וזאת לא בושה. לא מעט אנשים חשים בצורך לבכות ולהביע את אושרם מהשחרור שבעיסוי תגובה נורמלית לחלוטין. עצם העיסוי ושחרור הנפש מביאים אותנו להביע רגשות שונים. אל תסתירו רגשות אילו תנו להן לצאת החוצה שחרור הרגשות נותן לנו את האיזון הנכון ושומר עלינו מפני הכחשה למצב. זכרו שעיסוי טוב ונכון הוא שחרור הנפש והרגשות שחבויים בתוכנו ולא רק לשחרור השרירים.