הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
הפרסום מתחיל כאן
אלון
face
Omer
אריאל טנטרה
מבצע פיצוץ
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
חפש

עיסוי רפואי או מפנק

בעולמנו הגדול ישנם טיפולים ועיסויים רבים כמו שיאצו, שוודי, הוליסטי, עיסוי צרפתי, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק ונוספים רבים עיסויים אילו נחשבים לחשובים לא פחות מהעיסוי העדין הרך והמפנק שנראה בעניי רבים כמפנק ומענג לא שזה לא מומלץ נהפוכו העיסוי המפנק בא לתת לנו ליהנות בתחושת רוגע נינוחות ושחרור אנו ממליצים ליהנות מעיסויים רבים ומסוגים שונים וכידוע העיסוי הרך והעדין חלק בלתי נפרד מהעניין הרי כולנו רוצים להתפנק ולשחרר לחצים מידי פעם.
 
העיסוי המשולב
עיסוי משולב הוא העיסוי שמאגד בתוכו כמה סוגי עיסויים והוא משחרר מאד. העיסוי המשולב מומלץ על כל אחד ואחת מאיתנו.
 
העיסוי הרפואי
ישנו העיסוי הרפואי אשר בא לפתור בעיות בריאותיות רבות כמו בעיות בתנועת הגוף דלקות בשרירים וברקמות גופנו כאבי גב צוואר וכתפיים תפוסים ופציעות ספורטאים. כמו בכל עיסוי טוב ונכון גורם לזרימה טובה של הדם בגופנו לשחרור ולרוגע.
 
דלקות בשרירים
רבים מאיתנו סובלים או סבלו בעבר מדלקות בשרירים ובמפרקים דבר שהוא אינו נעים וגורם ראשוני להגבלת תנועות הגוף. אנשים רבים אינם מבינים כי הדלקות באות לומר לנו כי משהו לא בסדר בגופנו ושאנו צריכים להאט את המרדף אחר הישגים בחיינו, לנוח יותר ולהוציא את גופנו לחופשה קצרה מידי פעם. העיסוי בא לרפא את אותן דלקות ולגרום לגוף הקלה רבה לכן אל תהססו ללכת לעיסוי מתאים כאשר אתם חשים בכאבים מתמשכים אשר מגבילים את תנועת גופכם לכו למעסה רפואי שבעזרת ניסיונו הרב יפתור לכם את הבעיה. במקביל לעיסוי מומלץ לטפל בדלקת ע"י הנחת קרח על האזור הכואב ולעיתים להשתמש במשחה מתאימה להקלה על הכאבים.
 
עיסוי ספורטאים
ספורטאים ומתאמנים רבים גורמים לעומס רב על גופם ומותחים שרירים קורעים רצועות וסובלים לא מעט והכל כדי לבנות גוף יפה וגדול יותר. התוצאה היא דלקות רציניות באותם מפרקים. פה בא המעסה הרפואי לתת מענה ופתרון לבעיות אילו. למעסה זה בדומה למעסה על המגרש יש את הידע והניסיון להקלה ולמציאת פתרון מתאים.
 
תחזוקה הקבוע של הגוף היא כמו תחזוקת המכונית שלכם
כאשר המכונית מתחילה לדעדע ולקרטע כך גופנו עם השנים מתחיל להתיישן ולכן אנחנו חייבים לתחזק אותו ולטפל בו. הטיפול הנכון הוא ע"י עיסוי השרירים רקמותיו והגידים. חשוב להבין שלא כל מעסה מומחה לטיפולים מסוג זה ויש להפקיד את גופנו למטפל הנכון. טיפול לא נכון יכול לגרום לבעיות נוספות במקום לטפל בהן לכן צריך למצוא את הטיפול והמטפל המתאימים.