הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
הפרסום מתחיל כאן
אלון
face
Omer
אריאל טנטרה
מבצע פיצוץ
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
חפש

דיקור סיני

מעוניינים להגיע לדיקור סיני? הדיקור הסיני מצטיין בשיטות שונות ומסורתיות להקלה בכאבים ולשיפור מערכת החיסון. אם עדיין לא יצא לכם להגיע לטיפול בשיטות הסיניות המסורתיות, כדאי שתדעו שבבתי החולים הגדולים והטובים ביותר בסין, ניתן למצוא חלוקה ברורה בתוך בית החולים בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה המשלימה. בבתי החולים הללו למעשה מאפשרים לכל אדם להגיע לבית החולים ולבחור בדרך הטיפול המתאימה לו. הדיקור הסיני נכלל במחלקות של הרפואה המשלימה ומהווה את אחת הדרכים היעילות לטיפול בכאבים ולשיפור המערכת החיסונית. 
 
הדיקור הסיני והאלרגיות
 
דובר רבות במחקרים לגבי הקשר בין דיקור הגוף לבין טיפול באלרגיות. אנשים הסובלים מאלרגיות עונתיות או אלרגיות בכל עונות השנה, וודאי יודעים כי אין תרופת פלא לבעיות האלרגיה. בכדי לחיות עם האלרגיה בצורה נוחה יותר, אפשר לפנות לדיקור הסיני המסורתי המשתמש בדרכים שונות להקלה על הסימפטומים הקלים והקשים של האלרגיות של כל מטופל.
 
חיפוש מטפלים ברפואה סינית
 
אם אתם מחפשים מטפלים מוסמכים ברפואה הסינית, וודאי תשמחו לדעת שיש פורטל מיוחד המציע לכם מטפלים בדיקור הסיני ובטיפולים הסיניים המסורתיים. הטיפולים על-פי המסורת הסינית כוללים:
 
- טיפול בשיטת הטווינה TWINA. 
- טיפול באמצעות כוסות רוח.
- טיפול דרך מגע על העור באמצעות חפצים טיפוליים. 
 
הטיפולים על-פי המסורות הסיניות ניתנים בדרך כלל בקליניקות מקצועיות, הכוללות את כל הציוד והאביזרים המתאימים לטיפול בשיטות המסורתיות על-פי התפיסה הסינית. 
 
קביעת תור לטיפול עם מעסים מוסמכים
 
מלבד הטיפול דרך המסורת הסינית, ניתן למצוא בפורטל מקצועי גם מעסים מוסמכים המתמחים בעיסויים בשיטות השונות כגון: עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, שיאצו ועיסוי רפואי. 
 
פורטל המעסים מציע - דיקור סיני עם מטפלים מוסמכים
 
בחרתם לפנות למטפל בדיקור סיני? אתם במקום הנכון! פורטל המעסים מציע לכם מטפלים בשיטות המסורתיות הסיניות ובשיטות המסרותיות השונות מהמזרח הרחוק ממדינות כגון יפן ותאילנד. פורטל המעסים הוקם במיוחד לצורך הנגשה של כל הטיפולים האיכותיים לגוף ולנפש. לחיפוש אחר טיפול מתאים לגוף שלכם, אתם מוזמנים לפנות למטפל או מטפלת בפורטל המעסים ולקבוע טיפול בביתכם או בקליניקה של המטפל. טיפולים איכותיים בדיקור הסיני המסורתי וטיפולים ברפואה משלימה אפשר למצוא בפורטל המעסים, הנחשב לפורטל המקצועי ביותר בישראל לטיפולי הגוף.