הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
הפרסום מתחיל כאן
אלון
face
Omer
אריאל טנטרה
מבצע פיצוץ
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
חפש

טיפול שיאצו

טיפול שיאצו הינו למעשה טכניקה עתיקה מיפן, הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על מזרון בלבוש מלא. לפני תחילת הטיפול בדרך כלל המטפל מאבחן את המטופל על ידי שאלת שאלות, ובדיקה של מספר גורמים בגוף כגון מישוש, דופק, ולשון. טיפול זו מתבסס למעשה על פי רפואה סינית עתיקה ובעל אמונה כי כאב הוא למעשה תוצר של תקיעות. המטרה העקרית בטיפול שיאצו הינה למעשה לשחרר את התקיעות, ליצור זרימה של צ׳י ולהגיע לאיזון. טיפול שיאצו מרגיע במיוחד, ומסייע במקרים של בעיות, כאבים, וכמובן גם מונע בעיות שעשויות לצוץ בעתיד. בנוסף, הטיפול ידוע כפתרון למי שסובל מפריצות דיסק, בעיות במערכת העיכול, מיגרנות, ועוד. 

 

טיפול טווינא

 

פירושה של המילה טווינא הינה ״למשוך״. מדובר בשיטת טיפול שמתבצעת על ידי מגע אנרגטי, תנועת טלטולים עדינה, מתיחות, ולחץ בנקודות אנרגיה הממוקמות לאורך הגוף על ידי המטפל. טיפול הטווינא שואף להעניק לגוף איזון ולעודד זרימה של אנרגיית הצ׳י ובעקבות כך, לשחרר לחץ בשרירים, בגוף, ובנפש, חסימות אנרגטיות, ולעודד ריפוי עמוק של גוף ונפש. טיפול מסוג זה ידוע כממריץ דם, רקמות, ומחזק איברים וזרימה אנרגטית. פורטל המעסים מתמחים בטיפול שיאצו, טיפול טווינא וטיפולים רבים נוספים, כל זאת על ידי צוות מטפלים מיומן, מקצועי, בעל תשוקה וידע לתחום. 

 

טיפול אורטופדי

 

טיפול אורטופדי הינו טיפול שנותן מענה למגוון רחב של בעיות וכאבים קשים, שמקורם בדרך כלל ברקמות השריר. הטיפול שם דגש על המקומות הכואבים בגוף, אלה שהמטופל התלונן עליהם, ומשחרר את אותם מקומות, על מנת להגיע להקלה בכאב. מדובר בטיפול פופולרי בעיקר בקרב ספורטאיםנשים לאחר לידהואנשיםבעלי מוגבלות

 

טיפול טנטרה

 

טיפול טנטרה או עיסוי טנטרה הוא למעשה עיסוי מקצועי, עיסוי משולב, שמתבצע בעירום מוחלט, ובשמנים מיוחדים שמתאימים במיוחד למטופל. מדובר בטיפול משחרר, מזין, ומרפא, שמעניק למטופל הרפייה עמוקה ותובנות רבות. טיפול טנטרה נחשב לטיפול מיני, מענג, ומשחרר. הטיפול יכול לסייע בבעיות כמו חסימה רגשית, שפיכה מוקדמת, מתחים עמוקים שמצטברים בגופנו וגורמים להתכווצות שרירית, חסימות, אנרגיה ירודה, והעדר חשק מיני. במהלך העיסוי המטופל לומד להכיר את עצמו בצורה טובה ועמוקה יותר, ובעקבות כך מתחים רבים שהצטברו משתחררים, על ידי זרימת הדם ומגע המטפל.