הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
הפרסום מתחיל כאן
אלון
face
Omer
אריאל טנטרה
מבצע פיצוץ
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
חפש

איזה עיסוי מומלץ לי

לא פעם שאלתם את עצמכם איזה עיסוי כדאי לי הפעם. ישנם אנשים המכורים לעיסויים ולא מוותרים על חוויה זו בעד שום הון שבעולם. אותה התמכרות למתוק או לפחמימות לא באה להחליף את ההתמכרות הזו. מה יותר כייף מלשכב על מיטה רכה ונעימה שמישהו רוכן מעלייכם ומעסה את גופכם עם שמנים חמים כשברקע מתנגנת לה מוזיקה סוחפת של פכפוך מים ציוץ ציפורים וקולות חיות אקזוטיות מיערות הג'ונגל. המגע הנעים שמשכיח מאיתנו את כל הצרות ומוציא מאיתנו את האנרגיות השליליות תחושה שאין לתאר.

הנה לכם כמה עיסויים מהמומלצים ביותר:

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רמות עמוק הינו עיסוי לא פשוט אשר בא לשחרר את שרירי הגוף  ומפיג  בנו את תחושת הלחץ היום יומי והשיגרה השוחקת. בעיסוי שכזה חודר המעסה עם אצבעותיו לרקמות השריר וגורם לגוף זרימה טובה יותר.

עיסוי בשילוב אבנים חמות
עיסוי שכזה הוא מיוחד ומומלץ לכל אחד מאיתנו עיסוי משולב עם אבני בזלת חמות ועיסוי קל נעים ורך  את אבני הבזלת מניחים על גוף המטופל וסגולות אבנים אילו באות להפיג מתחים לחצים ולהסיר אנרגיות רעות כמובן שכמו בכל עיסוי זרימת הדם טובה יותר.

עיסוי האיורוודה
עיסוי מוכר למי שמבין עניין והוא מיועד למניעת מחלות שונות בגופנו ולשמור על אורח חיים בריא וטוב . כאשר יש מטופל שסובל מבעיות בריאותיות שונות וכאבים כרוניים המטרה בעיסוי שכזה היא להביא את המטופל למצב של יציבות ובריאות תקינה. הטיפול הנכון הוא ע"י ניסוך של שמן על אזור המצח ועל אזור ועין הציקלופ,
טיפול זה בא לחזק את המערכת העצבית בגוף. שמנים כמו שמן השומשום הוא המומלץ לטיפול זה וגורם להפגת מתחים ולחצים.

עיסוי תאילנדי
עיסוי מומלץ בהחלט לכל אחד. העיסוי מתמקד משמעותית בשרירי הגב התפוסים, ובמקומות שונים בגוף ע"י לחיצות חזקות באזורים התפוסים והכואבים

עיסוי שבדי הוליסטי
עיסוי מוכר לכל אחד . העיסוי נעשה עם שמנים כמו זרעי ענבים ושקדים והוא אחד העיסויים המענגים ביותר. הוא עדין ורך לגוף וגורם לזרימת דם חזקה וטובה.

העיסוי המשולב
העיסוי המשולב מורכב מכמה טכניקות שונות מעולם העיסויים ומביא לנו שינוי בהתמקדות שבעיסוי אחד. העיסוי משלב בתוכו קצת מכל עיסוי מוכר כמו השוודי התאילנדי רקמות עמוק והצרפתי. כמו בכל עיסוי הוא מלווה במוזיקה מגיעה סוחפת ושמנים חמים ונעימים לגוף.
מי כמוכם מכיר את גופכם יותר טוב מכל אחד אחר אז תנו לו מנוחה שלווה והרוגע המגיעים לו.