הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
הפרסום מתחיל כאן
אלון
face
Omer
אריאל טנטרה
מבצע פיצוץ
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
חפש

עיסוי מפנק

כל אחד זקוק לזמן המוקדש כל כולו לגוף ולנפש שלו. בכדי למנוע מחלות בגוף אנחנו צריכים לשמור על הנפש שלנו רגועה ובריאה. מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

אחת הדרכים היא לפנות למטפלים העובדים בשיטות המקובלות במזרח הרחוק. אם ניקח את סין לדוגמא, נוכל לראות שבבתי החולים בסין יש חלוקה ברורה בין הטיפול המערבי לבין הטיפול המסורתי. החולה המגיע לבית החולים בסין יכול לבחור בין טיפול קונבנציונאלי לבין טיפול בשיטות הסיניות המסורתיות. אם החלטתם לפנות לשיטות הטיפול המסורתיות מהמזרח הרחוק, תוכלו לבחור בעיסוי מפנק לפי המסורת הסינית העתיקה או בטיפולים אחרים מהמסורת הסינית. 
 
דיקור סיני
 
הטיפול בעזרת דיקור סיני החל עוד מלפני המאה ה-2 לפני הספירה. הטיפול נעשה בעזרת סיכות דקות מאוד ודקירת המטופל במקומות מרכזיים אשר משפיעים על איזורים אחרים בגוף. המטרה העיקרית הוא בהפחתת כאבים, מניעת מחלות ואלרגיות שונות וחיזוק הגוף והמערכת החיסונית. המטופל המעוניין להתנסות בדיקור סיני או מיצא את אופציות הטיפול האחרות הקונבנציונאליות מוזמן לקבל טיפול בעזרת השיטה הסינית המסורתית.  
 
עיסוי מקלות במבוק
 
מהתרבות המלזית התפתח עיסוי מפנק וייחודי המתבצע בעזרת מקלות במבוק. עיסוי מקלות במבוק מקורו בתרבות מלזית עתיקה ומטרתו להזרים את הדם הנמצא בגוף ושחרור השרירים. סוג עיסוי זה נחשב לעיסוי עמוק ועוצמתי ברקמות ושחרור מהיר ואפקטיבי של הגוף.
 
עיסוי סיני מסורתי
 
בנוסף לטיפול בעזרת דיקור סיני, התפתח באיזור סין עיסוי ייחודי שהבסיס שלו הוא אנרגיית הצ'י. המשמעות של צ'י בשפה הסינית היא "רוח", אך הכוונה היא לאנרגיה המשפיעה על תחומי החיים ועל כל הפעולות שאנו עושים ביומיום. עיסוי סיני מסורתי נעשה בעזרת שמן ומתבצע בעזרת לחיצות עמוקות לשחרור ורגיעה של גוף המטופל. זהו עיסוי מפנק המומלץ לכל אחד.
 
עיסוי מפנק עם מעסה מפורטל המעסים
 
אם אתם מתלבטים לגבי איזה טיפול הוא המתאים לכם ביותר, אתם מוזמנים לפנות לפורטל המעסים ולבחור את המעסה שלכם לפי תחום ולפי איזור מגורים. פורטל המעסים הוא מאגר המעסים האיכותי והמקצועי ביותר בישראל ומאפשר לכם להינות מטיפולים אישיים או זוגיים עד הבית או בקלינקות של מעסים מקצועיים. בכדי להינות מעיסוי מפנק תפנו לפורטל המעסים.