הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
arielnew2024
ariel2024
ariel2024
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
הפרסום מתחיל כאן
Omer
מבצע פיצוץ
חפש

מאסג׳

אחרי יום או שבוע ארוך, נדמה שהגב הוא הסממן העיקרי לעומס שעבר עלינו. בעידן המודרני, בו אנו יושבים רוב היום מול מחשבים בתוך משרדים ממוזגים, ניתן לחשוב בטעות שאנו סובלים פחות מכאבי גב ביחס לדור המקימים למשל, אשר ייבשו ביצות, סללו כבישים והיו עובדי כפיים חרוצים. אך לא כך הדבר. ישיבה ממושכת, כיסאות לא מתאימים, בהייה במסכים בזווית לא טובה של הצוואר ועוד סיבות רבות הביאו לכך שכאבי הגב ועומס על הגב הוא אחד מחוליי המערב ופיתרון מוכח ומובטח? עדיין אין.
זה הזמן והמקום להזמין עיסוי מקצועי ומשחרר עיסוי עד הבית/עיסוי בקליניקה פרטית. בפורטל המעסים תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים, כולל: מסאג בקריות ומסאג במרכז כולל מסז' בחדרה.
 
מאסג'
מאסג', או בעברית, עיסוי הוא בעצם שיטת טיפול פיזית אשר במהלכה אדם המוסמך בביצוע מאסג', מעסה נקודות בגוף שלנו, לוחץ ובעצם מקל את העומס וכאבים בשרירים באיזור הטיפול. מאסג' החל מתפתח כבר במאות קודמות ויש המתייחסים אליו כטיפול לגוף וגם לנפש. טיפול מאסג' הוא מגוון, ישנם מספר סוגים של מאסג' וטיפול ממוצע נע בין 45-60 דקות.
מאסג' הוא טיפול המקל על הגב וגם על הנפש. קיימים מספר טיפולי מאסג' שונים, אשר לכל אחד היתרונות שלו, למשל:
1.עיסוי שוודי- מאסג' בסגנון שוודי הוא הטיפול הנפוץ ביותר שכן, הוא המפנק ביותר. מדובר בעיסוי המשלב שמנים ריחניים אשר מרגיעים את עור המטופל ומקנים אווירה שלווה ונינוחה. עיסוי זה הוא בעיקר לצורך הנאה ושחרור.
2.עיסוי תאילנדי- עיסוי זה הוא עוסק בלחיצה על רקמות רכות בגוף, המטפל משתמש במרפקים, ברכיים וכפות ידיים על מנת ליצור סירקולציה במחזור הדם של המטופל. כמו כן, המטפל יבצע במטופל תרגילי גמישות. עיסוי זה פופלרי בקרב אנשים עם גב תפוס ונקודות כאב כרוניות.
3.עיסוי אבנים חמות- עיסוי זה עושה שימוש בשילוב בין ידי המטפל לבין אבני בזלת נעימות למגע, אשר מחוממות במים. את האבנים מניחים על איזורים כואבים בגב בכלל ובגוף בפרט במטרה ליצר זרימה טובה של דם ותחושת רוגע.
פורטל המעסים מרכז עבורכם את המטפלים הטובים ביותר בשוק, באחריות. אנו מציעים טיפול עד בית הלקוח כולל: מסאג בקריות, מסאג במרכז ומסז' בחדרה.