הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
arielnew2024
ariel2024
ariel2024
להסחף עם אריאל
tantramassage
tantra omer
הפרסום מתחיל כאן
Omer
מבצע פיצוץ
חפש

מאסז

ההתמחות שלהם. בואו נודה בזה, רובנו סובלים מהגב או משרירים תפוסים כמעט בכל רגע נתון. ישיבה ארוכה בעבודה או בפקק, הרמה אל הילד לנדנדה בגן שעשועים או בכלל איזה פעולה לא נכונה בחדר כושר, כל אלו מותירים בנו חותם אשר מלווה אותנו ימים ומקשה עלינו בחיי היומיום. רובנו מחכים לחופשת הקיץ, או ליום הולדת בשביל להתפנק בטיפול ספא. אנו מתרגשים חודשים מראש, מפנטזים ומדמיינים שוב ושוב את השכיבה על מיטת מאסז, עטופים במגבת לבנה וריחנית וברקע מוזיקה נעימה ומרגיעה. אם כך, למה אנחנו מחכים רק לאותו מאורע מיוחד? כיום, ניתן להנות משלל טיפולי מאסז במכונים מובחרים במחירים שפויים, או מאסז עד הבית. פורטל המעסים מציע שירות מאסז' בגבעת שמואל, מסאז' בטירת כרמל, מסאז' בקריית אונו ועוד.
 
מאסז
מה זה בעצם מאסז? מדובר בטיפול אשר משלב מגע פיזי עם רגיעה נפשית אשר מבוצע על ידי מטפלים אשר עברו הסמכה וקיבלו רישיון לעסוק בכך. מאסז הוא מקצוע ולכן, מומלץ לקבל טיפול מאסז רק ממטפלים מקצועיים שכן טיפול חובבני יכול להותיר נזק בלתי הפיך. על מנת להקל עליכם את הבחירה, נציג בפניכם טיפולי מאסז מומלצים אשר תוכלו למצוא אצלו באתר:
 
1.עיסוי שוודי- אולי הטיפול הפופולרי ביותר והמפנק ביותר. טיפול זה משלב נגיעות רכות ומשלב שמנים חמים ומרגיעים.
2.עיסוי רקמות עמוק- עיסוי זה הוא יותר טיפולי רפואי. עיסוי רקמות עמוק מטפל באיזורים דלקתיים בגוף, פציעות ספורט או עבודה כגון, שרירי רגליים, גב, מפרקים כואבים ועוד. מטרתו היא להקל על הכאבים, להפיג מתח מצטבר ולהזרים את הדם.
3.עיסוי פנים- עיסוי פנים מתמקד כמובן באיזור הראש, הקרקפת והפנים. מטרתו להפיג מתחים, להקל על כאבי צוואר וגב עליון. לרוב, משתמשים במוצרים נלווים, כמו שמנים וקרמים להזנת עור הפנים.
 
פורטל המעסים מציע מטפל מקצועי עד הבית ועכשיו חדש, שירות עד הבית: מאסז' בגבעת שמואל, מסאז' בטירת כרמל ומסאז' בקריית אונו.